Mobilyam İnegolden.com.tr

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
333 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Önder
  • ADRES: Ağaç işleri sanayi sitesi 13.Mobilya Sk. No:48 inegöl/Bursa
  • TELEFON: +90 (546) 715 76 16
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

TÜRKİYE’NİN ÖNCÜ E-MOBİLYA MAĞAZASI ‘com.tr’ OLDU!

Kıymetli dostlar; 2010 yılı son baharında büyük bir heyecanla başladığımız online mobilya satışıyla şimdiye kadar sizlere İnegöl Mobilyasını en ekonomik ve en kaliteli bir şekilde ulaştırdığımız inancındayız.

Türkiye’nin Mobilya Başkent’i İnegöl’de üretilen panel ve yumuşak grup tüm mobilya çeşitlerini siz kıymetli müşterilerimize daha kaliteli bir hizmet anlayışıyla ulaştırmak ve daha kurumsal oluşuma kavuşmak amacı ile şirketimiz yeni bir yapılanmaya girmiştir.

mobilyaminegolden.com.tr İnegöl’de üretilen, Yatak Odası, Yemek Odası, Modern ve Avangarde Koltuk Takımları, Köşe Koltuk Takımları, Genç Odası Takımları, Aksesuarlar ve Mobilyaya dair çeşitli ev gereçlerini online satışa sunar.

Türkiye’nin Mobilya Üretim Merkezi olarak kabul edilen İnegöl’de ekonomik, orta segment ve lüks olmak üzere çok çeşitli Mobilya Modelleri üretilmektedir. Üretilen Mobilyalar ise yurdun dört bir yanına sevk edilerek perakende mobilya satış mağazalarında satışa sunulmaktadır. Biz de Mobilyam İnegölden.com.tr olarak İnegöl’de yüzlerce hatta binlerce mobilya firmasının ürettiği yatak, yemek, koltuk vb. ürünlerin bir kısmını Online Mağazamızda satışa sunmaktayız.

Şimdiye kadar olduğu gibi, mağaza giderlerini ortadan kaldırarak tüketiciye sunduğumuz İnegöl Mobilya Modellerini, 2017 sezonunda da daha ekonomik fiyatlarla sunmaya devam edeceğiz.

2017 sezonunda Kaliteli Mobilyayı Ucuza ve ücretsiz teslimat imkanıyla sunmaya devam ederken, İnegöl’e uzak olan bölgelerede İnegöl’e yakın illerde olduğu gibi ücretsiz montaj hizmeti vermeye çalışacağız.

İnegöl’de gün; mobilya ile başlar, mobilya ile biter. İyi alışverişler…

mobilyaminegolden.com.tr Türk Patent Enstitüsü tarafından patentli olan bir İnegöl Mobilyaları Online Satış Sitesidir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
%d blogcu bunu beğendi: